Cloud

Kayıtlar devam ediyor!

Detaylı bilgi için bize ulaşın.

0216 451 01 00

bambu@neselipanda.com

0532 607 72 22

25 yıllık deneyimimizle hazırladığımız

Eğitim & Öğretim Programlarımız

 • 2-3 Yaş

  img
  img
  img
  img
  img
  img
  img
  img
  img
  img

  2-3 Yaş

  24-36 ay grubumuz için özel olarak düzenlenmiş sınıfımızda, çocuklarımız öğretmenleri eşliğinde güne başlarlar.Çocuklarımızla birlikte günlük planlarımıza uygun olarak ,çocuklarımızın fiziksel ve zihinsel gelişimlerini destekleyici etkinlikler yapmaktayız.

  Çocuklarımızla gün içerisinde  şarkılar söyleyip, kitap okuma ve dinleme saatleri, sanatsal etkinlikler yapmaktayız. Bunun yanısıra serbest zaman etkinlikleriyle özgürce zaman geçirmelerine ve oyun oynamalarına olanak sağlamaktayız. Haftanın 5 günü ingilizce derslerinde oyunlarla birlikte çocuklarımızın yabancı dil gelişimi desteklenmektedir. Çocuklarımız okulumuzun bahçesinde bulunan parkımızda doğayla iç içe zaman geçirebilmektedirler.

  Çocuklarımızın gün içerisinde özbakim ihtiyaçları sınıf öğretmenleri tarafından karşılanmaktadır.  Hazırbulunuşluk düzeyleri göz önünde bulundurularak gerektiğinde tuvalet eğitimi konusunda okul rehber öğretmenimizin gözetiminde çocuklarımıza tuvalet alışkanlığı kazandırmaktayız.Gün içerinde ihtiyaç duydukları sürelerde uyku sınıfımızda öğretmenlerimiz eşliğinde uyumaktadırlar.Düzenli yemek yeme alışkanlığı kazanabilmeleri için belirlenen  yemek saatlerinde ,akran gruplarıyla birlikte çocuklarımız için eğlenceli hale getirdiğimiz yemekhanemizde üç öğün yemek yemektedirler.

  Çocuklarımız gelişim düzeylerine uygun olarak gün içerisinde ilgi alanları doğrultusunda branş dersleri almaktadır

  • İngilizce
  • Görsel Sanatlar
  • Halk Oyunları
  • Satranç
  • Akıl Oyunları
 • 3-4 Yaş

  img
  img
  img
  img
  img
  img
  img
  img
  img
  img

  3-4 Yaş

  Çocuklarımız gelişim dönemlerinin gereksinimlerine uygun düzenlenmiş sınıflarında öğretmenleri eşliğinde güne başlarlar.

  Gün içerisinde kitap okuma etkinlikleri, sanatsal faaliyetler , grup oyunları, puzzle ve bulmaca çalışmaları yaparak keyifli vakit geçirirler. Bunun yanı sıra çocuklarımız öğretici eğitim setlerimizle günler, aylar mevsimler, zaman kavramları gibi konuları öğrenmeye başlarlar. Serbest zaman etkinliklerinde istedikleri materyallerle oyunlar oynayıp , oyun kurmayı öğrenirler. Haftanın beş günü ingilizce eğitimi alan çocuklarımızın ingilizce derslerinde eğlenceli vakit geçirmektedirler. Çocuklarımız okulumuzun bahçesinde doğayla iç içe zaman geçirmektedirler.

  Çocukarımızın özbakımları sınıf öğretmenleri tarafından karşılanmaktadır. Gün içerisinde ihtiyaç duydukları sürelerde uyku sınıfımızda öğretmenleri eşliğinde uyumaktadırlar.

  Düzenli yemek yeme alışkanlığı kazanabilmeleri için belirlenen saatlerde akran gruplarıyla birlikte çocuklar için eğlenceli ve dikkat çekici hale getirdiğimiz yemekhanemizde yemek yemektedirler.

  Yaş gruplarına uygun düzeyde, ilgi alanları doğrultusunda çeşitli branş dersleri almaktadırlar.

  • İngilizce
  • Görsel Sanatlar
  • Halk Oyunları
  • Satranç
  • Akıl Oyunları
  • Robotik Kodlama (Başlangıç)
 • 4-5 Yaş

  img
  img
  img
  img
  img
  img
  img
  img
  img
  img

  4-5 Yaş

  Çocuklarımız günlük eğitim programlarının uygulanabileceği özelliklere sahip sınıflarda öğretmenlerimiz eşliğinde güne başlamaktadırlar.

  Çocuklarımız öğrenmeye ve keşvetmeye yatkın oldukları bu yaş grubunda özel olarak  hazırlanan eğitim öğretim programını öğretmenlerimizle birlikte uygulamaktadırlar.

  Hazırlamış olduğumuz eğitim programı dahilinde çocuklarımız mevsimler, zaman kavramı, kurallı cümleler kurma , rakamlar , meslekler gibi konuları öğrenirler. Dersler sırasında kullanıdığımız eğitim setleri çocuklarımızın konuları eğlenerek öğrenebilecekleri şekilde hazırlanmıştır. Çocuklarımız gün içerinde bahçe etkinlikleri , sanatsal faaliyetler ,grup oyunları, puzzle bulmaca gibi öğretici etkinlikler yapmaktadırlar.Haftanın beş günü ingilizce derslerimizde çocuklarımızın yabancı dil gelişimi desteklenmektedir.

  Çocuklarımız gün içerisinde özbakım ihtiyaçlarını kendileri karşılayabilmeleri için öğretmenlerimiz tarafından desteklenmektedirler.

  Yemek yeme ve sağlıklı beslenme alışkanlığı edinebilmeleri için belirlenen saatlerde akran gruplarıyla birlikte yemek yemektedirler.

  Çocuklarımız ilgi alanları ve yetenekleri doğrultusunda çeşitli branş derslerine katılmaktadırlar.

  • Robotik Kodlama
  • İngilizce
  • Görsel Sanatlar
  • Satranç
  • Akıl Oyunları
 • 5-6 Yaş

  img
  img
  img
  img
  img
  img
  img
  img
  img
  img

  5-6 Yaş

  60–72 ay grubumuz için özel olarak hazırlanan programımızda çocuklarımızın öğretmenleri eşliğinde başladığı gün içerisinde fiziksel ve zihinsel gelişimlerine destek olacak birçok etkinlik yapıyoruz.

  Bu yaş grubumuzda ilk okula hazırlık sürecinde olan çocuklarımız için hazırladığımız eğitim ve öğretim programı öğretmenlerimiz tarafından çocuklarımız ile birlikte uygulanıyor. Hazırladığımız program doğrultusunda, eğitim seterimiz yardımıyla çocuklarımızın alfabe ve harfler ile tanışmasını sağlıyoruz. Ayrıca çocuklarımız yine ilk okul için temel bilgileri içeren okuma-yazma hazırlık çalışmaları, sayılar, hikâye tamamlama, soyut kavramlar, olay örgüsü anlatma, meslek grupları, sıralı ve kurallı cümle kurma gibi kavramları öğreniyor.

  Haftanın beş günü, İngilizce dersleri ile çocuklarımızın yabancı dillerini geliştirmek üzere yaptığımız derslerin yanı sıra, serbest zaman etkinlikleri, sanatsal faaliyetler, dans – müzik, grup oyunları ve bahçe etkinlikleri ile eğlenceli ve aktif zaman geçirmelerini sağlıyoruz.

  Bu sınıfımızda bulunan çocuklarımızın öz bakımları öğretmenlerimizin gözetimi eşliğinde gerçekleşir.

  Çocuklarımızın sağlıklı beslenme alışkanlığı edinerek bu alışkanlığı sürdürebilmeleri için belirlenen yemek saatlerinde yemekhanemizde günlük menümüz doğrultusunda, aynı yaş grupları bir arada olacak şekilde üç öğün yemek yemelerini sağlıyoruz. (Günlük yemek menülerimizi buradan görebilirsiniz)

  Çocuklarımız ilk okula hazırlık sürecinde sınıf kuralları, arkadaşlık ilişkileri ve sosyal yaşantılarını geliştirmek gibi konularda rehberlik saatlerinde çeşitli öğretici aktiviteler yapmaktadırlar.

  Tüm bunların yanında çocuklarımıza ilk okula hazırlık süreçleri ve yaş gruplarına uygun olacak şekilde gün içerisinde ilgi alanları doğrultusunda İngilizce, Görsel Sanatlar, Satranç, Akıl Oyunları, Halk Oyunları, Okuma – Yazma hazırlık çalışmaları ve Robotik Kodlama branşlarında dersler veriyoruz.

  • İngilizce
  • Robotik Kodlama
  • Görsel Sanatlar
  • Satranç
  • Akıl Oyunları
  • Halk Oyunları
  • Okuma & Yazma Hazırlık Çalışmaları

Çocuklarımızın sağlıklı gelişimi için özenle hazırladığımız

Haftalık Yemek Programı (Örnek)

GünSabah KahvaltısıÖğle Yemeğiİkindi Kahvaltısı
PazartesiSerpme Kahvaltı Peynir,zeytin,tereyağ,reçel,haşlanmış yumurta veya omlet, helva,süt veya bitki çayıYayla Çorbası, Sebzeli Köfte, PilavKakaolu Kek, Süt
Salı Serpme Kahvaltı Peynir,zeytin,tereyağ,reçel,haşlanmış yumurta veya omlet, helva,süt veya bitki çayıKıymalı Ispanak, Makarna, YoğurtDereotlu Poğaça, Bitki Çayı
Çarşamba Serpme Kahvaltı Peynir,zeytin,tereyağ,reçel,haşlanmış yumurta veya omlet, helva,süt veya bitki çayıŞehriye Çorba, Tavuk Sote, PilavLimonlu Kek, Ihlamur
Perşembe Serpme Kahvaltı Peynir,zeytin,tereyağ,reçel,haşlanmış yumurta veya omlet, helva,süt veya bitki çayıTarhana Çorbası, Nohut, Bulgur PilavıKakaolu Puding, Meyve
Cuma Serpme Kahvaltı Peynir,zeytin,tereyağ,reçel,haşlanmış yumurta veya omlet, helva,süt veya bitki çayıEzogelin Çorba, Fırın Baget, PilavTatlı Kurabiye, Bitki Çayı

Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu kullanarak iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Arkadaşlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.